על ד"ר הולר הררי

פסיכיאטרית מומחית, פסיכותרפיסטית  ומדריכת הנקה. נשואה ואם לשלושה.

Iiat-nfs2

עובדת כרופאה בכירה במרכז לבריאות הנפש רמת חן, ובקליניקה פרטית בגבעתיים.

בוגרת בי"ס לרפואה של אוניברסיטת תל אביב, התמחות בפסיכיאטריה במרכז הרפואי ע"ש שיבא בתל השומר, וביה"ס לפסיכותרפיה באוניברסיטת תל אביב.

בעלת נסיון עשיר בטיפול בנשים, ועוסקת בעיקר בטיפול פסיכיאטרי ופסיכותרפי (פסיכולוגי)  סביב הריון ולידה, אימהות, וטיפולי פריון.

ליצירת קשר ופניה לטיפול:

054-4702315

או במייל-  dr.nefeshm@gmail.com

 

בעבודתי כפסיכיאטרית ופסיכותרפיסטית אני עוסקת בעיקר בתחום התהליכים הנפשיים העוברים על נשים סביב הריון, לידה והמסע המופלא אך מורכב לאימהות.

מהיותי אשת מקצוע ואימא לשלושה עם משיכה עזה לנושא, נשים מספרות לי את הסיפורים שלהן. סיפורים על ההריון, סיפורי לידה, על התקופה שאחרי הלידה ועל מה זה בשבילן להיות אימא. כל סיפור פותח עולם שלם של רגשות עוצמתיים, מחשבות והתלבטויות.

עם העליה במודעות לנושאים הללו כיום, עדיין נראה שהתהפוכות הרגשיות שמתלוות לנושאים אלה מדוברות מעט מידי.  כאשר אימהות חוות תהפוכות רגשיות אלה, הן מופתעות, במקרה הטוב, אך לעיתים חשות מבוכה, בלבול, אשמה או בושה, או סתם לא מבינות מה קורה להן.

כפסיכותרפיסטית (טיפול פסיכולוגי, שיחות) אני מטפלת בנשים שמרגישות שהאימהות הביאה לשינוי מהותי  בחייהן, שינוי שהן חשות צורך לעבד בטיפול,  נשים שהאימהות עוררה אצלן הדים ממערכת יחסים מורכבת עם אמהותיהן, שמרגישות קושי סביב האימהות שלהן, נשים בטיפולי פריון, ובנשים בכלל.  כפסיכיאטרית אני מטפלת בנשים הסובלות מדיכאון אחרי לידה או חרדה אחרי לידה, חרדה ודיכאון בהריון או לקראת לידה ובעיות אחרות.

למרות שאנו חיים בחברה שמתקדמת לקראת היותה חברה של שוויון הזדמנויות בין גברים ונשים. עדיין ישנם קשיים רבים המוצבים בפני נשים, והרצון להיות אמהות אבל לא רק אימהות, מעורר התלבטויות ודילמות לא פשוטות.   באתר תמצאי מידע רב בנוגע לצדדים ה"רפואיים"- על דיכאון אחרי לידה, דכדוך אחרי לידה- ביבי בלוז, טיפול, עדכוני מחקר, משאבים. כמו כן תוכלי לקרוא על התהליכים הרגשיים-נפשיים שקשורים באימהות.

את כל זה תמצאי בבלוג, את מוזמנת להיכנס.

את מוזמנת לשתף אותי ואת הגולשות במחשבות שיש לך. תוכלי לעשות זאת בתגובות לכתבות וגם לשלוח אלי סיפורים משלך, או להציע רעיונות אחרים שעולים לך בעקבות הגלישה באתר.

dr.nefeshm@gmail.com

Comments are closed.